Nevkusná interaktivní hra z prostředí zubní ordinace

Bojíte se zubaře? Pokud ano, tak tím lépe vychutnáte tento kus divadla. Svatopluk Novák je vzorný manžel a skvělý dentista. Jeho jedinou nevýhodou je, že bývá poněkud nerozhodný. Od toho jsou zde ale diváci, aby mu poradili. Tato hra autorská komedie divadla V.A.D. je se svými 115 reprízami nejhranější a ve svém repertoáru ji už mělo několik amatérských i profesionálních divadel.

FAQ

Jak hra vznikla?

Hra vznikla na popud exherečky Sonyi Štemberové dramatizací povídky „Poslední den“ Kazimíra Lupince. Scénář byl pak společným dílem a částečně vznikal při výletu do Velké Fatry.

Má hlasování diváků opravdu vliv na vývoj děje hry?

Ano, během hry diváci 6x hlasují, jak se má hlavní hrdina zachovat, hra má tedy 2 na 6, tedy 64 verzí.

Kde jste sehnali zubařské křeslo?

Starší vyřazené křeslo jsme sehnali u opraváře takovéto zubní techniky, jehož jméno si nikdo nezapamatoval, každopádně bydlí na Nouzově. Tento pán křeslo divadlu velkoryse věnoval, za což mu patří velký dík. Křeslo je poměrně těžké, unesou ho dva technici divadla nebo pět herců.

Fungují vrtačky, světlo, plivátko a další části křesla?

Téměř nic z vybavení křesla nefunguje, o veškerou funkčnost se starají dokonalé světelné a zvukové triky. Vzhledem k obavě z probíjení a tedy změně křesla zubařského na křeslo elektrické nebylo na technické výzvy navázáno a křeslo funguje jen na sezení.

Obsazení

Ohlasy